Сьогодні на засіданні клубу “Пам'ять” пройшов урок «Збережемо пам'ять про подвиг» присвячений 70-річчю визволення нашого краю від фашистської навалиЯк сиві Дніпрові води збігають роки. Журавлиними ключами відлітають у далекий вирій дні. Давно відлунали канонади грізних боїв. І тільки героїчне, людяне і величне на довгі роки зберігає пам\’ять людська. В пам’яті жителів Полонщини назавжди лишаться січневі дні 1944-го. Із гуркотом канонад, свистом куль, запеклими боями з ворогом ступило на нашу землю вистраждане, довгоочікуване, омріяне свято визволення.Як сиві Дніпрові води збігають роки. Журавлиними ключами відлітають у далекий вирій дні. Давно відлунали канонади грізних боїв. І тільки героїчне, людяне і величне на довгі роки зберігає пам\’ять людська. В пам’яті жителів Полонщини назавжди лишаться січневі дні 1944-го. Із гуркотом канонад, свистом куль, запеклими боями з ворогом ступило на нашу землю вистраждане, довгоочікуване, омріяне свято визволення.

Всім, хто в горнилі боїв кров’ю скропив землю, тим, хто пройшов крізь бої, лихо, голод і холод, хто вижив у цій смертельній війні був присвячений урок пам’яті «Збережемо пам\’ять про подвиг» на засіданні клубу “Пам\’ять”, присвячений 70-річчю визволення нашого краю від фашистської навали, який відбувся сьогодні в читальній залі центральної районної бібліотеки. Про хід визвольної операції на теренах міста Полонного, про воїнів визволителів розповів присутнім голова районної ради організації ветеранів України Веніамін Куценко. З жалем і сумом згадував про солдат і офіцерів, які назавжди залишились в полонській землі. Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

На засідання клубу «Пам’ять» завітали голова районної ради Валерій Пилипяк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Лівак, заступник міського голови Віктор Кожушко. Їх виступи були сповнені глибокої шани, вдячності і поваги до ветеранів Великої Вітчизняної війни. Вони закликали присутню молодь, учнів Полонської гімназії, свято шанувати пам’ять про героїчний подвиг своїх дідів.

Своїми спогадами про партизанську юність поділився партизан-підпільник Віталій Огороднік. На завершення розповіді побажав усім мирного сьогодення.
Вітальною нотою впродовж зібрання прозвучали пісні періоду Великої Вітчизняної війни у виконанні Євгенії Гаєвської.

За матеріалами Полонської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього