Сьогодні у футзалі львівська "Енергія" протистоятиме хмельницькому "Дмнамо"У рамках 11-го туру Екстра-ліги сьогодні, 28 листопада, львівська «Енергія» в матчі чемпіонату України з футзалу зіграє у гостях з хмельницьким «Спортлідером+». Гра на майданчику спорткомплекса «Динамо» розпочнеться о 17:00.У рамках 11-го туру Екстра-ліги сьогодні, 28 листопада, львівська «Енергія» в матчі чемпіонату України з футзалу зіграє у гостях з хмельницьким «Спортлідером+». Гра на майданчику спорткомплекса «Динамо» розпочнеться о 17:00.
Що позитивного може очікувати на вболівальників «Спортлідера+» у матчі із «Енергією»? А нічого! Львів’яни із розряду тих команд, які навіть у скрутні часи видаватимуть результат. Звісно, «енергетикам» не вистачає стабільності – це, мабуть, одна із найголовніших їхніх проблем цього сезону. Проте галичани «тихим сапом» підбираються до лідера Екстра-ліги – «Єнакієвця», якого у минулому турі обіграли з «розгромним» рахунком 7:3, інформує futsal.sport.ua.

Якщо коротко, то з «Енергією» усе зрозуміло – команда майбутній учасник плей-оф, де будуть розігруватися найвищі нагороди. А от «Спортлідер+» уже можна назвати розчаруванням сезону. Від хмельничан очікували явно більшого. Навіть, якщо не рахувати заяви керівництва клубу про їхню силу, ось уже півтора року головний тренер Іван Стасюк намагається щось «зліпити» з тих гравців, яких має. Минулий сезон можна віднести до ознайомлювального, все ж таки, суперники – еліта українського футзалу. А от нинішній… мабуть, втягувальний.

Сьогодні у футзалі львівська "Енергія" протистоятиме хмельницькому "Дмнамо"Хмельницькому клубу потрібно проводити кардинальні зміни. Знав би хто і які. «Провалити» минулу першість, а у міжсезоння підсилитися лише трьома футзалістами та й тими, які у попередніх командах були не на перших ролях. Такій вірі у «старих» гравців можна лише позаздрити. Цікаво лише, хто більше надіється на цей склад: тренер чи керівництво клубу. Не виключено, що Івану Стасюку доводиться працювати з тими, які є.

Дивує позиція самих гравців. Невже їм імпонують ролі «хлопчиків для биття» і вічного аутсайдера? Якщо не вистачає майстерності, демонструйте характер. От тільки чи є він? З таким підходом в пору і назву команди міняти, адже флагман футзалу Хмельниччини явно не «тягне» на «Спортлідера» та ще «+».

Позаду третина турнірної дистанції. Час, аби змінити ситуацію, ще є. І, якщо не «пробитися» у першу четвірку, навряд суперники дозволять, то принаймні осоромлюватися на очах власних вболівальників через раз. У будь-якому випадку, до кінця 2013 року за «Спортлідер+» у хмельницьких шанувальників футзалу дуже велика тривога, адже грають вони із львівською «Енергією» вдома та чотири виїзні матчі поспіль – у Рівному, Харкові, Івано-Франківську та Єнакієвому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього