Сьогодні у Хмельницькому мінлива хмарністьРанок у Хмельницькому був хмарним, але протягом дня хмари можуть розвіятися. . Температура повітря вночі + 1° С, вдень від + 2° С до + 4 ° С.

26 грудня вшановується пам’ять святих Євстратія і Авксентія.Сьогодні у Хмельницькому мінлива хмарністьРанок у Хмельницькому був хмарним, але протягом дня хмари можуть розвіятися. . Температура повітря вночі + 1° С, вдень від + 2° С до + 4 ° С.

26 грудня вшановується пам’ять святих Євстратія і Авксентія.
У народі говорили, що “святий Євстрат сонечку радий”. За погодою перших 12-ти днів, які йдуть за днем Спиридона (25 грудня), передвіщали погоду кожного із 12-ти місяців року, що наступає. Так 26 грудня відповідає січню, 27 — лютому, 28 — березню і т. д. до Різдва, яке вкаже на погоду в грудні нового року. Всі ці спостереження уважно записувались і завдяки їм люди знали, чого очікувати від кожного місяця нового року.

За останні 130 років 26 грудня максимально повітря прогрівалося до + 6,5° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1983 році. Найхолодніше у цей день було у 2001 році, тоді температура повітря знизилася до – 20,6° С

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього