Сьогодні у Хмельницькому можливий дощВранці небо у Хмельницькому затягнеться хмарами, які не зникатимуть до кінця дня. Удень, можливо, пройде дощ, але до вечора закінчиться. Температура повітря вночі – 1° С, вдень від – 2° С до + 3° С.Сьогодні у Хмельницькому можливий дощВранці небо у Хмельницькому затягнеться хмарами, які не зникатимуть до кінця дня. Удень, можливо, пройде дощ, але до вечора закінчиться. Температура повітря вночі – 1° С, вдень від – 2° С до + 3° С.
4 січня відзначається день Анастасії Путорозрішниці. До цієї святої звертались у молитвах для легкого протікання вагітності та пологів. Цього дня, з молитвою до святої, жінки вишивали рушник, який мав допомогти благополучно народити. У народі примітили, яким буде день на Анастасію, таким буде і жовтень. Наші пращури спостерігали за хмарами: якщо вони пливли проти вітру, то очікували снігопаду.

За останні 130 років 4 січня максимально повітря прогрівалося до + 6,5 ° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1984 році. Найхолодніше у цей день було у 1954 році, тоді температура повітря знизилася до – 23,0 ° С

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього