Сьогодні у Хмельницькому не буде ані дощу, ані снігуУ Хмельницькому протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.Температура повітря вночі – 1° С, вдень від – 2° С до + 2° С.

Цього дня вшановується пам’ять пророка Данила і трьох юнаків Ананія, Азарія і Мисаїла.Сьогодні у Хмельницькому не буде ані дощу, ані снігуУ Хмельницькому протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.Температура повітря вночі – 1° С, вдень від – 2° С до + 2° С.

Цього дня вшановується пам’ять пророка Данила і трьох юнаків Ананія, Азарія і Мисаїла.
У народі говорили, що “Ананій грудень квапить”. Згідно зі спостереженнями наших пращурів, якщо у цей день був іній, то через неділю слід було чекати теплої погоди. У давнину була традиція у цю ніч палити великі вогнища і проговорювати: “Розжени, Вогонь, пітьму, полякай холоднечу…” Таким чином люди сподівались пом\’якшити зиму, щоб морози послабшали..

За останні 130 років 30 грудня максимально повітря прогрівалося до + 8,7° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1987 році. Найхолодніше у цей день було у 1995 році, тоді температура повітря знизилася до – 24,2° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього