Сьогодні у Хмельницькому очікується дощ із мокрим снігомУ Хмельницькому протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. вдень йтиме дрібний дощ зі снігом, проте ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вночі – 1° С, вдень від – 2° С до + 1° С.Сьогодні у Хмельницькому очікується дощ із мокрим снігомУ Хмельницькому протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. вдень йтиме дрібний дощ зі снігом, проте ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вночі – 1° С, вдень від – 2° С до + 1° С.
За астрономічним календарем 3 січня Земля знаходиться в перигелії, тобто вона розташовується на найменшій відстані від Сонця. Наші пращури помітили, який день 3 січня, таким буде і вересень. Червоне сонце на сході віщує заметіль. Якщо цього дня багато снігу, то можна очікувати хороший урожай хліба, а якщо сніг не вкриє землю, то врожай у цьому році буде бідним.

За останні 130 років 3 січня максимально повітря прогрівалося до + 6,8° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1953 році. Найхолодніше у цей день було у 1963 році, тоді температура повітря знизилася до – 23,0° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього