Сьогодні у Хмельницькому представлять нових очільників трьох управлінь
О 17.00 в сесійній залі Хмельницької міської ради відбудеться громадське обговорення кандидатів на посади керівників трьох управлінь, в яких немає керівників.Сьогодні у Хмельницькому представлять нових очільників трьох управлінь
Очолити управління економіки може Оксана Новодон, кандидат економічних наук, яка працює в департаменті економіки Хмельницької обласної державної адміністрації. На обговорення хмельничан виноситься і кандидатура Сергія Шепурева, який є заступником начальника управління транспорту та зв’язку. Його можуть призначити керівником.
«Темною конячкою» є кандидат на посаду начальника управління торгівлі. Після того, як з керівної посади цього структурного підрозділу з 31 січня цього року пішла Валентина Москалюк, у кулуарах міської ради називали чимало кандидатур нового очільника управління. Також міський голова на розсуд громади виносить Олександра Панченка. Хто він, поки що достеменно невідомо. Цілком ймовірно, що це саме той Олександр Панченко, який на місцевих виборах йшов під прапорами ВО «Свобода» до Хмельницької обласної ради на окрузі №51 (майже три десятки сіл Хмельницького району). На момент реєстрації кандидата в депутати обласної ради 36-річний Олександр Петрович працював фінансовим директором ТОВ «Експрес-Продукт», повідомляє \”Є\”.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,