Сьогодні у Хмельницькому вперше поїде мистецький тролейбус
Рейсовий тролейбус стане об\’єктом стріт-арту. Цей мистецький проект анонсував Андрій Зоїн, організатор фестивалю Respublica, який регулярно проводиться в Кам\’янці-Подільському. Виконає роботи стріт-артист із Севастополя Михайло Коробков, причому малюнок буде нанесений не лише зовні, але і всередині машини. Тролейбус стане не тільки арт-об\’єктом, а й місцем проведення культурних заходів, міні-концертів, виставок картин і фотографій тощо. До «перевтілення» готують старий тролейбус віком понад 30 років, оскільки мета акції, за словами Андрія, – перетворити буденне і звичне на щось цікаве і привабливе.Сьогодні у Хмельницькому вперше поїде мистецький тролейбус
Рейсовий тролейбус стане об\’єктом стріт-арту. Цей мистецький проект анонсував Андрій Зоїн, організатор фестивалю Respublica, який регулярно проводиться в Кам\’янці-Подільському. Виконає роботи стріт-артист із Севастополя Михайло Коробков, причому малюнок буде нанесений не лише зовні, але і всередині машини. Тролейбус стане не тільки арт-об\’єктом, а й місцем проведення культурних заходів, міні-концертів, виставок картин і фотографій тощо. До «перевтілення» готують старий тролейбус віком понад 30 років, оскільки мета акції, за словами Андрія, – перетворити буденне і звичне на щось цікаве і привабливе.

Проект став можливим завдяки взаємодії адміністрації хмельницького тролейбусного парку з керівництвом фестивалю Respublica, одним з напрямків діяльності якого є створення масштабних стріт-арт творів – в основному на стінах багатоквартирних будинків. «Директор тролейбусного парку шукав шляхи популяризації цього виду транспорту серед молоді, оскільки зараз ним користуються майже виключно пенсіонери, – розповів Cultprostir Андрій Зоїн. – Ми запропонували йому такий проект, йому сподобалося, і ось тепер ми знайшли під цю ідею гроші. Ескізів оформлення салону поки немає, оскільки він ще потребує ремонту. Але в підсумку, впевнений, буде класно. Сьогодні наші друзі-айтішники написали, що хочуть поставити в цьому тролейбусі GPS-передавач, завдяки якому можна буде в реальному часі відслідковувати його переміщення – щоб можна було, наприклад, вчасно вийти на балкон і подивитися на проїжджаючу картину».

Крім того, в тролейбусі планують встановити безкоштовну точку доступу Wi-Fi, а церемонія «відкриття» оновленого транспортного засобу буде супроводжуватися акустичним концертом.

На сайті our.km.ua ви завжди зможете спостерігати за переміщенням цього витвора мистецтва в реальному часі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього