Сьогодні в Хмельницькому оголошується мобілізація на Київ\”Хмельницький вставай, всі на Київ!\”, \”Хмельницький, не будь байдужим до долі країни!\”, \”Банду геть!\”. Цими та іншими гаслами майданівці закликали хмельничан підтримати всеукраїнський страйк.\”Хмельницький вставай, всі на Київ!\”, \”Хмельницький, не будь байдужим до долі країни!\”, \”Банду геть!\”. Цими та іншими гаслами майданівці закликали хмельничан підтримати всеукраїнський страйк.

На сцені було оголошено про завтрашню повну мобілізацію людей. Планують зібратися о 14.00 перед облрадою.

Велика кількість людей, що на майдані планують залишитися тут і на ніч, незважаючи на холод. Ініціативу проявили не лише чоловіки, а й жінки різного віку. Вартуватимуть по дві години, та змінюючи один одного.

-Я не можу просто сидіти вдома, коли мої брати та сестри стоять на майдані, – каже Оксана. – Я не перший день виходжу на підтримку нашого народу, багато моїх знайомих поїхало до Києва. Ми будемо стояти і вдень, і вночі стільки, скільки буде треба.

-Трохи позамерзали з одногрупниками, але майданівський дух та єдність людей які сюди прийшли нас зігріває,- каже Олександр Іванов.- Сьогодні багато студентів з Хмельницького Національного університету, друзів з інших вузів також підтримують майдан. Разом ми велика сила!

-Я стара та хвора пенсіонерка, не дивлячись на це, прийшла на майдан підтримати небайдужих людей, які тут зібралися,-каже Галина Семенівна. – Неможливо сидіти й дивитися новини, де молоді люди гинуть за нашу свободу. Всі на майдан, залишайте дітей родичам, знайомим або беріть з собою, як і сьогодні зробили багато батьків. Не можете їхати до Києва – приходьте сюди.

-Багато людей мають задуматися про майбутнє, в якій країні їм жити, народжувати дітей, заробляти гроші і не хвилюватися за кожні десять гривень, які дадуть чи не дадуть,- кажуть мати з донькою Наталія та Ірина Курнікови. – Ми сьогодні о третій ночі приїхали з київського майдану. Ми будемо підтримувати майдан в Хмельницькому.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього