Сьогодні в Хмельницькому – випуск школи моделей \”Fashion Me!\”

Сьогодні в Хмельницькому - випуск школи моделей "Fashion Me!"
Цього разу святкування гучної події, в якій візьмуть участь всі дівчата після чотиримісячного курсу навчання в школі, відбуватиметься в два етапи.Сьогодні в Хмельницькому - випуск школи моделей "Fashion Me!"
Цього разу святкування гучної події, в якій візьмуть участь всі дівчата після чотиримісячного курсу навчання в школі, відбуватиметься в два етапи.
17:30 – Дефіле випускниць в самому серці нашого міста – на майданчику біля центрального входу в торговий центр \”Либідь-Плаза\”.
Очікуються яскраві покази одягу від стильних брендів \”HelenA\”, \”OODJI\”, \”SASSOFONO\”, \”RIMIT\” і \”ROLADA\”. Свої колекції представлять молоді дизайнери з Хмельницького Nadya Rad, Tatiana Levkovskaya, Valentyna & Olga Yuziuk, а також дизайнер з Тернополя Iryna Moroz.
Ведучий церемонії – Vadim Gipsy.
Музичний супровід (скрипка) – Антон Вараніца.
19:30 – відбудеться вечірка на честь святкування випуску в лаундж-караоке \”Рафінад\”. Наостанок дівчата продефілюють у вечірніх нарядах для урочистого вручення портфоліо (кращі професійні фотографії) і Дипломів про закінчення навчання в школі моделей \”Fashion Me!\”

Залишити відповідь