Сьогодні відбудеться символічне єднання автомайданів Тернопільщини та ХмельниччиниСьогодні у Тернополі на Театральному майдані відбудеться «Віче злуки». Розпочнеться об 11.30. Після закінчення – о 12.30 год. буде сформована колона автомобілів і відбудеться автопробіг автомайдану до смт. Підволочиська. В 13.30 на мості між Підволочиськом і Волочиськом відбудеться символічне єднання автомайданів Тернопільщини та Хмельниччини, розпочнеться спільне «Віче злуки».
Сьогодні у Тернополі на Театральному майдані відбудеться «Віче злуки». Розпочнеться об 11.30. Після закінчення – о 12.30 год. буде сформована колона автомобілів і відбудеться автопробіг автомайдану до смт. Підволочиська. В 13.30 на мості між Підволочиськом і Волочиськом відбудеться символічне єднання автомайданів Тернопільщини та Хмельниччини, розпочнеться спільне «Віче злуки».

Враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави закликаємо усіх жителів Тернопільщини своєю присутністю підтримати заходи.

Засвідчимо разом генетично закладену з давніх давен ідею соборності, для якої жили і за яку вмирали найкращі сини і дочки України!

За матеріалами: інтернет-видання “Погляд”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього