Сьогодні вирішать, які обриси матиме пам’ятник «Небесній сотні» у Хмельницькому
Журі обиратиме проект-переможець з-поміж десяти представлених на конкурс робітСьогодні вирішать, які обриси матиме пам’ятник «Небесній сотні» у Хмельницькому
Журі обиратиме проект-переможець з-поміж десяти представлених на конкурс робіт
Довготривалий конкурс на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні» у Хмельницькому, здається, нарешті на фінішній прямій. На сьогодні заплановане засідання журі, на якому вирішуватимуть, який, з-поміж десяти варіантів пам’ятника, втілюватимуть у життя. Проект-переможець визначатимуть шляхом голосування, врахувавши думку громадськості (відвідувачі виставки конкурсних робіт могли ділитись враженнями від побаченого у «Книзі відгуків і пропозицій»). Головуватиме у журі – знана подільська журналістка Світлана Кабачинська.

Нагадаємо, що з 13 жовтня у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, що на вулиці Проскурівській, 65, тривала виставка конкурсних робіт на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні». Усі бажаючі могли завітати туди й скласти власне враження про виставлені на конкурс роботи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього