Сьогодні вночі затримали 6 активістів Майдану, які охороняли барикади під Хмельницькою ОДАПро це повідомляють активісти Мережі колективного захисту \”Свої\” через сторінку у “Фейсбуці”.Про це повідомляють активісти Мережі колективного захисту \”Свої\” через сторінку у “Фейсбуці”.

\”З різних джерел поступає інформація про 6-ох затриманих Євромайданівців у Хмельницькому. Люди в формі затримали їх прямо на барикаді!\” – написав координатор організації.

Факт затримання активістів у Хмельницькому підтвердили волонтери спільноти \”Євромайдан SOS\”.

\”Щойно нам надійшла інформація з Хмельницька про те, що шість євромайданівців (троє з яких неповнолітні) затримали люди в цивільному і в масках, заштовхали в машину з затонованими вікнами та відвезли в невідомому напрямку. І звичайно ж, все це відбувалося на очах працівників правоохоронних органів біля обласної ОДА, які згодом розібрали барикаду. Інформацію надали свідки, які бояться розголошувати свої імена. Обробляємо запит. Телефонували в райвідділ міліції, розмовляли з нами неохоче вдалося отримати інформацію лише про те, що когось \”доставили\”. Проте ідентифікували трьох неповнолітніх. За допомогою Центру надання правової допомоги дізнались що в райвідділку на Пушкіна, 15 перебувають шість доставлених осіб\”, – повідомляє \”Євромайдан SOS\” у “Фейсбуці”

Нагадаємо, за фактом захоплення приміщення Хмельницької ОДА 24 січня міліція відкрила кримінальне провадження.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього