Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук взяв участь у прямій телефонній лінії «Запитай у влади»Впродовж години жителі Хмельниччини мали можливість особисто запитати у чиновника про те, що їх хвилює найбільше. Усього пролунало 12 телефонних дзвінків. Більшість з них – із Хмельницького району.Впродовж години жителі Хмельниччини мали можливість особисто запитати у чиновника про те, що їх хвилює найбільше. Усього пролунало 12 телефонних дзвінків. Більшість з них – із Хмельницького району. Люди зверталися з різними проблемами, зокрема, мешканка із села Калинівка, що поблизу обласного центру, нарікала на аварійний стан двох стовпів електропередач, які знаходяться поблизу житлових будинків, впродовж чотирьох останніх років сильно нахилились і з дня на день можуть впасти. За словами жінки, громада їх села неодноразово зверталась у різні інстанції, проте безрезультатно. На що Володимир Іванович відповів, що дане питання буде обов’язково вирішено, адже воно становить загрозу для життя та здоров’я жителів села.

Також було звернення щодо сприяння у завершенні реконструкції дорожнього покриття в селі Великий Жванчик, що на Дунаєвеччині. Справа в тому, що роботи були розпочаті в листопаді минулого року, проте через погіршення погодних умов так і не були завершенні. І наразі дозвонювачка висловила прохання щодо закладення коштів в районний бюджет задля завершення даних ремонтних робіт. В свою чергу посадовець, одразу ж в телефонному режимі зв’язався з головою Дунаєвецької РДА Юрієм Кучерявим та доручив взяти до уваги та вирішити дане звернення.

Заступник голови облдержадміністрації уважно вислухав кожного. Усі офіційні запити громадян зафіксовані, будуть направлені у відповідні інстанції для розгляду і триматимуться на особистому контролі у посадовця.

Традиційно, участь у прямій телефонній лінії брали представники засобів масової інформації.

Г.Сапожнік

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього