Сьогодні Хмельницька обласна рада збирається на пленарне засідання. Депутати мають розглянути майже сотню питань порядку денного, які попередньо були напрацьовані та узгоджені в ході сесійного процесу постійними комісіями ради, депутатськими фракціями та групами пропозиції до переліку питань п’ятнадцятої сесії.

Одним з ключових питань чергової п’ятнадцятої сесії є пункт “Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік”. Загальний ресурс області – 60 млн гривень – планують спрямувати Департаменту охорони здоров’я, Департаменту соціального захисту населення, управлінню культури, національностей, релігій та туризму, управлінню молоді та спорту, Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, Департаменту агропромислового розвитку.

Також, оскільки однією із основних проблем в області є забезпечення населення питною водою, на вирішення цієї проблеми, за рахунок очікуваного в вересні-грудні 2017 року перевиконання обласного бюджету, проектом змін передбачили 12,5 млн гривень.

Джерело: Depo.Хмельницький

Також по темі

Головлікар хмельницької міської поліклініки №1 В’ячеслав Мороз очолив обласний онкодиспансер

Хмельницький обласний онкологічний диспансер відтепер очолюватиме В’ячеслав Мороз,