Солодкий день народження Хмельницького
Кава й шоколад. Свій 584 день народження Хмельницький відсвяткував солодко. У гості до хмельничан завітала кам’янецька турка. Двісті літрів безкоштовної кави та кілька кілограмів рідкого шоколаду, але вже за гроші – у центрі міста зробили свято на два дні.Солодкий день народження Хмельницького
Кава й шоколад. Свій 584 день народження Хмельницький відсвяткував солодко. У гості до хмельничан завітала кам’янецька турка. Двісті літрів безкоштовної кави та кілька кілограмів рідкого шоколаду, але вже за гроші – у центрі міста зробили свято на два дні.

Сто літрів кави для хмельничан та гостей міста приготували організатори кавово-шоколадного свята. Величезну кам’янецьку турку встановили у центрі міста, на спеціальному помості, який кілька разів ледь не перекинули. Готували тонізуючий напій одразу на вогні. Гарячу каву скуштували майже тисяча подолян.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, каву для приготування у величезній турці, організатори відібрали особливу – купаж арабіки та робусти. Кажуть, американо у такій великій кавоварці, найкраще смакує саме з цього сорту.

Хмельничанам, котрі на свою паперову філіжанку ароматного американо таки дочекалися, кава припала до смаку.

Каву – дорослим, дітям – шоколад. І тільки бельгійський. Співорганізатори свята – шоколадники, кажуть їхні вироби лише ручної роботи. Як власноруч створювати смачні цукерки з какао навчали й дітлахів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього