Про це повідомив командир військової частини В2581 Рінат Гадильшін

Сьомій хмельницькій санітарній роті, яка перебуває в зоні АТО, необхідно 70 бронежелетівСьомій хмельницькій санітарній роті, яка перебуває в зоні АТО, необхідно 70 бронежелетів

Про це повідомив командир військової частини В2581 Рінат Гадильшін.

“Більша частина наших хлопців їздить швидкими допомагами на передову за раненими без бронежилетів. Тому прохання передати небайдужим людям, щоб допомогли закупити 70 бронежелетів”, – сказав він.

бронік

Рінат Гадильшін пояснив, що фактично хмельницька санрота прикомандирована (по 2-5 “швидких”) до різних військових частин. Він додав, що одна зі “швидких” була повністю розбита снарядом і не підлягає відновленню.

“В цілому, стан автомобілів (марки “ГАЗ” і “УАЗ” – НГП) середній: вони ламаються – ми їх ремонтуємо. Найбільше “летять” гальмівні циліндри та щеплення”, – наголосив командир військової частини В2581.

Гадильшін резюмував, що наразі поранених серед хмельницької санроти немає.

Як писав НГП, 29 серпня хмельницьку сьому автомобільну санітарну роту відправили у зону Антитерористичної операції. Зокрема, поїхало 136 осіб-добровольців і 43 автомобілі швидкої допомоги.

Перд цим протягом двох тижнів волонтери спільно з власниками СТО провели капітальний ремонт близько сорака одиниць авто санроти. У середньому, ремонт однієї “швидкої” обійшовся до 10 тисяч гривень.

Ngp-ua.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього