Хмельницький активіст Андрій Попик пише на своїй сторінці у Фейсбук про неприємний випадок у Хмельницькому, де чиновники і депутати влаштували маскарад із звичайного утеплення багатоквартирного будинку:

“Хмельницький пробиває дно. Пам’ятаєте як ми сміялись з Летави, де школярі дякували віршиками Герезі за підремонтовану школу? А на днях стало соромно і за рідний Хмельницький. Мешканці будинку встановили собі пластикові вікна, за міською програмою співфінансування утеплення багатоквартирних будинків. Тобто, 50% за вікно платили мешканці, 50% – відшкодовувала міська рада.

Офіційна сторінка міської ради у Фейсбук гордо повідомляє:

9 березня мешканці будинку запросили на зустріч всіх тих, чия злагоджена робота вилилася у такий позитивний результат – Хмельницького міського голову СИМЧИШИНА Олександра Сергійовича, директора МПП «Нові технології» ТКАЧУКА Віктора Миколайовича, заступника начальника управління ЖКГ ПУТІНА Володимира Васильовича, працівників ЖЕК №6.

І виставляють фотки, де міського голову мешканці вітають короваєм.

Я, звісно, розумію, що весь цей маскарад організований депутатом цього округу, бо саме на його сторінці з’явилось перше це повідомлення (міська рада передрукувала лише). Правда посоромились всі фотки пускати, але коровайчики таки залишили.

ТЕПЕР ПО СУТІ:

1) Люди досі не розуміють, що заплатили за вікна 50% грошей з власної кишені, і 50% з міського бюджету (ТОБТО ТЕЖ З ВЛАСНОЇ КИШЕНІ).

2) Люди готові дякувати короваями і рушниками тих, від чийого рішення залежало відшкодування 50% вартості їх вікон.

3) Дивно, аби хтось заносив коровай бухгалтеру, за те що він нарахував йому зарплату (тобто просто виконував свою роботу).

4) Найстрашніше, що ні депутату, ні міському голові не соромно за весь цей цирк. Бо всі ті фотки карнавалу виставляють у фейсбук.

Я щиро вірив, що хтось з просунутих свободівців чи представників міської влади скаже прес-службі прибрати цю ганьбу зі стрічки… Але новина висить у ФБ міської ради вже 3 дні. За цей час її лайкали прогресивні свободівці, начальники управлінь, споглядали міський голова, заступники, і нікому не прийшла в голову думка, ЩО ЦЕ ДОВБАНИЙ СОРОМ! Всі сприймають це як норму?..

Страшно те, що навіть молоде прогресивне покоління керівників засмоктує оця совкова урочиста спадщина. Поки ми не вб’ємо в українців архетип “директора колгоспу”, доти будемо жити у совку… А ви вірите, що ми переможемо совок у собі?”.

Допис Андрія Попика викликав жваве обговорення у соцмережі. Багато хмельничан дедалі більше розчаровуються у новій команді мера-свободівця Симчишина, який, пишуть, у своїму нарцисизмі поволі перетворюється на клона Гереги, який теж любить, коли йому дарують портрети та читають на шкільних лінійках оди.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою