Сотні Хмельниччан вшанували пам'ять 70-ти річчю визволення України від нацистських окупантів
70 років тому Україну визволили від нацистських окупантівСотні Хмельниччан вшанували пам'ять 70-ти річчю визволення України від нацистських окупантів
Вшанувати визволителів нашої держави, у жалобі схилити голови перед пам’яттю полеглих героїв, покласти квіти до пам’ятних місць на Військовому кладовищі, до Вічного вогню, до Меморіалу Слави сьогодні з самого ранкуприйшли сотні хмельничан. В урочистій церемонії покладання вінків і квітів на Військовому кладовищі взяли участь секретар міської ради Костянтин Чернилевський, керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олександр Симчишин, голова обласної ради Іван Гончар, очільники ветеранських організацій міста та області, представники політичних партій, громадськість міста.
Сотні Хмельниччан вшанували пам'ять 70-ти річчю визволення України від нацистських окупантів
Сотні Хмельниччан вшанували пам'ять 70-ти річчю визволення України від нацистських окупантів
Воєнні дії під час Другої світової війни тривали на території України протягом 40 місяців – від 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. За сучасними підрахунками, загальні людські втрати України у 1941 – 1945 роках становлять близько 9 мільйонів людей.
2,3 мільйони українців були вивезені для примусової праці до Німеччини. Цілком чи частково на території України було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, без даху над головою залишилися близько 10 мільйонів людей. Також повністю чи частково було знищено понад 16 тисяч промислових підприємств. Підраховано, що загальні втрати економіки України у війні сягнули 40%.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і