Спецпризначенці з Хмельницького – кровні вороги для терористів на Сході

Спецпризначенці з Хмельницького – кровні вороги для терористів на Сході
Вже півроку, як він змінив цивільний костюм на камуфляж і разом з бойовими побратимами поїхав на Донбас захищати наше мирне життяСпецпризначенці з Хмельницького – кровні вороги для терористів на Сході
Вже півроку, як він змінив цивільний костюм на камуфляж і разом з бойовими побратимами поїхав на Донбас захищати наше мирне життя.
Війна на Сході забрала у нього цивільний «жирок» і додала холодного розрахунку, мужності і впевненості у тому, що настав час захистити Україну.

Друзі, які залишились у Хмельницькому, добре знають, що він воює за них і тому у них додалося поваги і щирої любові до свого бойового товариша. А там, у зоні бойових дій, у нього з’явилось ще чимало побратимів, які стали рідними і яким у найвідповідальнішу хвилину довіряє своє життя.

«Ви напевне знаєте відомий девіз: «Ніхто, крім нас». Це точно про нас. Якщо ми сьогодні не зупинимо цих бандитів, то вони вже завтра постукають у двері вашого дому», – говорить спецпризначенець з Хмельницького. «Патріотизму у нас вистачає, – продовжує розповідати військовослужбовець. – І це видно не лише по результатах нашої роботи, коли реально допомагаємо іншим бійцям, які потрапили в біду, але й по тому, що хлопці після поранень не відсиджуються на реабілітації, а повертаються в стрій. Саме тому через наші професійні бойові дії лідери терористів оголосили нас своїми кровними ворогами. Та нам на це начхати. Нехай вони бояться!».

Що стосується забезпечення, то, за словами нашого співрозмовника, у них усе нормально. Щоправда, це заслуга передусім хмельницьких волонтерів, які роблять велику справу для того, щоб захисники України були одягнуті, зігріті і нагодовані. Трапляється, що й мешканці Донбасу допомагають, запрошують до своєї оселі, пропонують поїсти, помитися, відпочити. А все інше роблять для країни самі спецпризначенці.

На завершення спілкування наш бойовий профі запевнив, що вони боротимуться за свободу і незалежність України до цілковитої перемоги і все буде добре. Власне, у цьому і проявляється характер справжнього воїна. Тож перемоги і миру усім вам, хлопці. Повертайтесь живими! Дома вас чекають.
Тож хмельницькі спецпризначенці передають привіт усім рідним і близьким. Незламність їх духу і сила бойового побратимства наразі є запорукою територіальної ціллісності України. Зрештою, саме з допомогою таких патріотів окупанти і покинуть українську землю.

Залишити відповідь