Декларації хмельницької міської влади про необхідність роздільного збирання сміття різняться з реальними діями міських комунальників. Навіть там, де встановлено контейнери для роздільного збирання сміття і мешканці розкладають окремо пластик, папір, скло та органіку під час погрузки до сміттєвозу все йде до одної купи. В соцмережах шириться заклик раціональніше виеористовувати міськи кошти та перенаправити їх на створення всього циклу зюору сміття.  Вже більше 200 чоловік проголосувало за те щоб відмовитися від покращення покриття на Проскурівській  на користь переробки сміття. Дивіться результати Хмельницький на грані екологічного лиха, на зразок Львова!

Нещодавно, я став свідком того, що Хмельницьке комунальне підприємство «СПЕЦКОМУНТРАНС», сміття яке було мешканцями розсортовано в різні контейнери (несортовані відходи, відходи скла, відходи пластику) завантажило по черзі в один автомобіль з вивозу сміття в одну купу.

Мене, як жителя міста Хмельницького, дуже обурює той факт, що люди сортують відходи, викидаючи їх в окремі контейнери, а чиновники займаються обманом жителів, нехтують їх працею, займаються тільки популізмом, демагогією і видурюванням коштів за роздільний вивіз сміття.

Усі знають яка біда та проблема зі сміттям у Львові. Чиновники злостиво насміхаються з біди львів’ян, мол це не у нас. Проте проблеми з сміттям в Хмельницькому не кращі. Всі знають, що завдяки звичайному сортуванню, можливо зменшити кількість сміття в десятки раз.

Сьогодні влада знайшла мільйони коштів на неактуальну і непотрібну заміну рівного та якісного асфальту перед кінотеатром Шевченка. Подивіться на це фото вівного асфальту. Покажіть мені сліпому ту яму, заради якої все було зруйновано? Здовбали рівний та чудовий асфальт, щоб покласти непотрібно плитку, яка максимум через 2 роки розсиплеться від води та морозу. Таким чином, встелення коштовної «золотої» плитки – це непотрібне самовихвалювання та ПіАр акція, яку краще проводити перед виборами.

Нагадаємо міська влада продовжує проводити піар-акції навколо сортування сміття. Планують вчити сортуванню сміття у всіх навчальних закладах Хмельницького. Та навряд чи подальше скидання розібраного сміття до купи, як це відбувається дотепер, покращить ситуацію

2 Comments

  1. Так воно і є.Дійсно чиста правда.Неодноразово сміття ,яке було розсортовано,особливо відходи скла, було завантажено в один автомобіль для вивозу сміття.Більше того,контейнери для сміття стоять на дорозі, ні пройти, ні проїхати, хоча для них є спеціальна наша (це по вул.Ст.Разіна)

  2. Все це чиста правда. Особлива ганьба за вкладання плитки, там де в ній немає необхідності!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього