Вінницький апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 6 жовтня 2016 року у справі “Спорт Сіті”.

Таким чином, як пише “Незалежний громадський портал”, вінницький суд залишив без змін рішення Хмельницького окружного адміністративного суду. Тобто, фірма-забудовник “Торгівельний Центр “Прибузький” повернула дію семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на вул. Прибузька, 5/1, які раніше скасувало управління ДАБІ.

“Дабівці” наполягали на тому, що земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 у Хмельницькому знаходиться в рекреаційній зоні «Р-2 Зона зелених насаджень загального користування», на якій, відповідно до містобудівної документації, не дозволено розташовувати багатоповерхові багатоквартирні житлові будинки.

Натомість суд першої інстанції акцентував на рішенні сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради №94 від 04.03.2015 р., яким було затверджено проект розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста. Відповідно до плану зонування території Хмельницького (коригування), який є у складі вищевказаного проекту, земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 відноситься до вторинної зони ділової, громадської та комерційної активності районного значення (Ц-2).

За даними ЄДР, засновником і бенефіціаром ТОВ «Торговельний центр» «Прибузький» є Ярослав Бляхарський. Останній дуже популярний серед середовища будівельників міста — на нього зареєстровано десятки фірм. Серед них ЖБК «Буковинський квартал», ЖБК «Парадіз», ТОВ «Житлоплюс».

Пан Бляхарський напряму пов’язаний з депутатом від «Батьківщини» Олександром Скочелясом — працює юристом у ТОВ «Український будівельний капітал» (UBC), одним із засновників якого є Скочеляс.

Залиште коментар

Також по темі

«ДІЙСНО  ПРАЦЮЄ!»: для бізнесу Хмельниччини стартував новий рекламний продукт

Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один