Спортивне життя Кам'янця-Подільського
24 жовтня на мотобольному стадіоні відбулися традиційні змагання з картингу, присвячені Дню автомобіліста, в яких взяли участь 54 пілоти з 10 команд Західного регіону.Спортивне життя Кам'янця-Подільського
24 жовтня на мотобольному стадіоні відбулися традиційні змагання з картингу, присвячені Дню автомобіліста, в яких взяли участь 54 пілоти з 10 команд Західного регіону. Ці змагання щорічно стають закриттям сезону для картингістів, повідомляють на сайті міської ради.
У класах картів «Піонер – Н» та «Піонер – Б» перемогу здобув кам’янчанин Даніїл Кукурузов. До змагань учасника підготував тренер Руслан Кагітін.

19-22 жовтня в м. Черкаси відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Хмельницька область посіла третє командне місце. Наше місто представили вихованці ДЮСШ №2. Роман Головатюк здобув перемогу у розділі поінт-файтінг та лайт контакт та ІІ місце у фул контакт. Павло Кондратов здобув перемогу у розділі фул контакт, Жанна Радюк перемогла у розділах фул контакт та лайт контакт, Лідія Прибатень посіла перше місце у фул контакт та друге у лайт контакт, Олександр Назарчук став другим у фул контакт та лайт контакт, Антоніна Осецька здобула срібло у лайт контакт. До змагань спортсменів підготували Анатолій Лабатюк та Сергій Гуменний. Спортсмени та тренери щиро дякують за фінансову підтримку Андрію Конюшенку, Олександру Мамчуру та Сергію Кротіку.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,