Спортивне життя Кам'янця-Подільського
24 жовтня на мотобольному стадіоні відбулися традиційні змагання з картингу, присвячені Дню автомобіліста, в яких взяли участь 54 пілоти з 10 команд Західного регіону.Спортивне життя Кам'янця-Подільського
24 жовтня на мотобольному стадіоні відбулися традиційні змагання з картингу, присвячені Дню автомобіліста, в яких взяли участь 54 пілоти з 10 команд Західного регіону. Ці змагання щорічно стають закриттям сезону для картингістів, повідомляють на сайті міської ради.
У класах картів «Піонер – Н» та «Піонер – Б» перемогу здобув кам’янчанин Даніїл Кукурузов. До змагань учасника підготував тренер Руслан Кагітін.

19-22 жовтня в м. Черкаси відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Хмельницька область посіла третє командне місце. Наше місто представили вихованці ДЮСШ №2. Роман Головатюк здобув перемогу у розділі поінт-файтінг та лайт контакт та ІІ місце у фул контакт. Павло Кондратов здобув перемогу у розділі фул контакт, Жанна Радюк перемогла у розділах фул контакт та лайт контакт, Лідія Прибатень посіла перше місце у фул контакт та друге у лайт контакт, Олександр Назарчук став другим у фул контакт та лайт контакт, Антоніна Осецька здобула срібло у лайт контакт. До змагань спортсменів підготували Анатолій Лабатюк та Сергій Гуменний. Спортсмени та тренери щиро дякують за фінансову підтримку Андрію Конюшенку, Олександру Мамчуру та Сергію Кротіку.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту