Спортивний комплекс "Поділля" отримав інвестиції на реконструкцію
На сьогодні Хмельницький – єдиний в Україні обласний центр, в якому відсутні легкоатлетичні бігові доріжки та сектори на центральному стадіоні області, які б відповідали сучасним спортивним та санітарно-гігієнічним вимогам.Спортивний комплекс "Поділля" отримав інвестиції на реконструкцію
З метою забезпечення умов для проведення занять жителів міста та області з легкої атлетики у місті триває реалізація інвестиційного проекту “Реконструкція легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі “Поділля” ДЮСШ №1, на вул. Проскурівській, 81 в місті Хмельницькому”.

Проект став переможцем у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку. На його реалізацію в 2015 році виділено з державного фонду регіонального розвитку 3528 тис. грн. та з міського бюджету 392 тис. грн. відповідно.
На сьогодні Хмельницький – єдиний в Україні обласний центр, в якому відсутні легкоатлетичні бігові доріжки та сектори на центральному стадіоні області, які б відповідали сучасним спортивним та санітарно-гігієнічним вимогам.
Реалізація проекту передбачає завершення робіт з реконструкції легкоатлетичного ядра на СК “Поділля”, влаштування синтетичного покриття, придбання інвентарю та устаткування, що створить умови для навчально-тренувального процесу спортсменів та організацію змагань з легкої атлетики міського та обласного рівнів, збільшиться кількість дітей та підлітків, які регулярно займатимуться легкою атлетикою, з’явиться можливість відкриття нових відділень в дитячо-юнацьких спортивних школах міста з легкої атлетики.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,