Спортсмени ДЮСШ у Антонінах відсвяткували новосілля
Для юних спортсменів ДЮСШ, що у селі Антоніни Красилівського району, літо 2015 запам’ятається на довго. Адже з червня вони мають можливість тренуватися в оновленому залі школи. Хорошу справу для тих, хто віддає перевагу здоровому способу життя, зробив народний депутат України Андрій Шинькович та Хмельницька обласна громадська організація «За конкретні справи».Спортсмени ДЮСШ у Антонінах відсвяткували новосілля
Для юних спортсменів ДЮСШ, що у селі Антоніни Красилівського району, літо 2015 запам’ятається на довго. Адже з червня вони мають можливість тренуватися в оновленому залі школи. Хорошу справу для тих, хто віддає перевагу здоровому способу життя, зробив народний депутат України Андрій Шинькович та Хмельницька обласна громадська організація «За конкретні справи».

«Коли я вперше зайшов у це приміщення, я був шокований, – пригадує парламентар, – підлога була у такому стані, що займатися спортом було не можливо, діти просто могли покалічитися. Порадувало мене й те, що село насправді живе, і молодь приділяє не аби яку увагу фізичній культурі. Тож поспілкувавшись з директором та тренерами, ми не могли залишитись осторонь, і вирішили не просто покращити вигляд залу, а створити дійсно відмінні умови для підростаючого покоління».

Сьогодні секції відвідує понад 270 юних антонінців. Вони не просто тренуються, а й виїжджають на змагання районного та обласного значення, а й намагаються конкурувати з іншими містами України.

Новеньке сучасне покриття, ремонт та інвентар не можуть не тішити і тренерів.

«У нас були такі умови для тренувань, що важко вже було на все це дивитися, – розповідає, сьогодні вже посміхаючись, тренер секції з гандболу Олена Стандарчук. Куди ми тільки не зверталися, і у благодійні фонди, і організації, до депутатів, усі розводили руками. Пощастило нам із народним обранцем – Андрієм Шиньковичем, він як і обіцяв створив для дітей і для нас казку, сучасні умови для тренувань».

Спортсмени ДЮСШ у Антонінах відсвяткували новосілляСпортсмени ДЮСШ у Антонінах відсвяткували новосілля
Завітав до спортсменів і сам парламентар, при зустрічі наголосив, що і надалі працюватиме із спортивним закладом та молоддю Антонін. А від спортсменів чекає гарних результатів, перемог на різноманітних змаганнях, адже це буде найбільшою дякою за реконструкцію їхньої школи, підкреслив Андрій Васильович.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього