Спортсмени Нетішина завоювали три медалі на міжгалузевій Спартакіаді
На ХХІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту, яка проходила в м. Коблеве на базі «Парадіз», спортсмени із міста атомників вибороли дві золоті та срібну нагороди.Спортсмени Нетішина завоювали три медалі на міжгалузевій Спартакіаді
На ХХІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту, яка проходила в м. Коблеве на базі «Парадіз», спортсмени із міста атомників вибороли дві золоті та срібну нагороди.

Спортсмени змагалися у п’яти видах спорту: з настільного тенісу, гирьового спорту, шахів, футзалу та волейболу. У Спартакіаді взяли участь 11 збірних команд Всеукраїнських галузевих профспілок.

Атомну промисловість у волейбольному турнірі представляла команда спортсменів Хмельницької АЕС, яка показала найкращий результат. За словами тренера нетішинських волейболістів Сергія Харченка, найважчою була фінальна гра з командою металургів і гірників, проте спортсмени змогли зібратися у відповідальний момент і виграти з рахунком 2:1, здобувши «золото» Спартакіади, повідомляє прес-служба ВП \”Хмельницька АЕС\”.

Ще одну золоту нагороду у Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді здобула працівниця Хмельницької АЕС Вікторія Сафронова, яка була найсильнішою у шаховому турнірі.

У гирьовому спорті, де також взяли участь нетішинські спортсмени, третю сходинку посів В’ячеслав Рудницький.

Довідково:
Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада працівників промислової сфери та транспорту проводиться Центральною Радою Фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за сприяння всеукраїнських профспілок, центральних органів виконавчої влади у виробничій та соціально-побутовій сферах, підприємств, установ і організацій промислової сфери та транспорту за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Федерації профспілок України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього