Спортсмени-рибалки змагатимуться у Хмельницькому
Кращого визначатимуть по загальній вазі вилову. Змагання відбудуться на Південному Бузі біля пожежної частини на вулиці Північній.Спортсмени-рибалки змагатимуться у Хмельницькому
Кращого визначатимуть по загальній вазі вилову. Змагання відбудуться на Південному Бузі біля пожежної частини на вулиці Північній.
«Хмельницька мормишка-2016» відбудеться в суботу, 23 січня. Змагатимуться спортсмени у традиційному виді. Вони ловитимуть рибу на мормишку з криги. До участі можуть долучитися усі бажаючі мешканці міста та області. Тим, кому ще не виповнилося 16, потрібна буде згода батьків. Зате для них участь у змаганні буде безкоштовною. Інші мають сплатити вступний внесок у розмірі 70 гривень. Реєструватимуть бажаючих до 22 січня у приміщені колишнього магазину «Мисливство-Рибальство», що на Кам’янецькій, 54.
Розклад змагань:
7.00-7.30 – реєстрація учасників;
7.30-8.00 – інструктаж, жеребкування, відкриття змагань;
8.00 – старт І туру;
10.30 – завершення першого туру;
10.30-11.30 підведення підсумків першого туру – обід;
12.00 – старт ІІ туру;
14.30 – завершення ІІ туру, фініш змагань;
14.30-15.30 зважування риби, підведення підсумків;
16.00 – нагородження переможців, закриття змагань.
Особливі умови:
На змаганнях з зимового лову риби на мормишку дозволяється ловити однією вудкою, оснащеною однією мормишкою. Довжина мормишки без гачка — не більше 15 мм, гачок одинарний впаяний. Колір та форма мормишки довільні. Застосування додаткових елементів оснастки на жилці забороняється. Спортсмени можуть мати при собі необмежену кількість запасних вудок. На конструкцію вудки не встановлюються будь-які обмеження.
Виловлена риба зберігається учасниками у виданих номерних кульках, у секторі вилучається суддями для зважування і зберігається до кінця змагань.
Зважування проводиться суддями. До заліку приймається вся виловлена риба.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього