Спортсмени з Нетішина довели, що їхня школа фехтування одна з кращих в Україні
Нетішинські шаблісти везуть нагороди з Києва.Спортсмени з Нетішина довели, що їхня школа фехтування одна з кращих в Україні
У столиці відбувся турнір найсильніших фехтувальників на шаблях серед дорослих, а також змагання серед дітей.
Змагання найсильніших шаблістів проходили в два етапи, а підсумкове місце кожного спортсмена визначалося за результатами його виступу в обох турах змагань, повідомляє Народна газета Є.
У фехтуванні на шаблях перемогу здобула лідер збірної України Ольга Харлан, які виграла в обох турах. А ось Ольга Жовнір з Нетішина, яка в перший день здобула «бронзу», а наступного дня посіла друге місце, в підсумку стала срібною призеркою змагань.
А ось у змаганнях серед чоловіків найсильнішим став хмельничанин Дмитро Бойко. За два дні змагань він щоразу був другим, а тому у підсумковому протоколі посів перше місце. «Бронзу «виборов і нетішинець Олег Штурбабін, який у першому турі був третім, а в другому – четвертим.
Окрім змагань серед дорослих, у Києві відбувся й дитячий турнір «Київська весна». У змаганнях серед дівчат 10-11 років Аріна Рязанова з Нетішина дійшла до фіналу, де їй протистояла киянка Софія Головкіна. Утім, юна зірочка з Нетішина впоралася й з киянкою, вигравши з рахунком 12:9 та завоювавши золоті нагороди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього