Спортсменки з Деражні перемогли на Чемпіонаті України з пляжного волейболу

Спортсменки з Деражні перемогли на Чемпіонаті України з пляжного волейболу
Золото області здобув дует Чорна/Мельник.Спортсменки з Деражні перемогли на Чемпіонаті України з пляжного волейболу
Золото області здобув дует Чорна/Мельник. Наші волейболістки стали найкращими серед дівчат віком до 15 років.
Чемпіонат України складався з трьох турів. Перший із них відбувся в Запоріжжі. Там команда Чорна/Мельник стала першою. На другому етапі змагань у місті Долина Івано-Франківської області дівчатам з Деражні також не було рівних. Фінальні ігри відбулися в Рівному. Участь у них взяли 26 команд із усієї України, дві з них представляли Хмельницьку область. До завершальної частини змагань дует Чорна/Мельник підійшов з найбільшою кількістю рейтингових балів. На спортивному рахунку в дівчат було 71 очко.
У Рівному майбутні чемпіони також показали гарну гру. Та місце хвилюванням таки було.
«Ситуація була дуже напружена, – розповідає тренер волейболісток Юзефа Слівінська. – Це був фінал, до якого діти йшли шість років. Нам не підкорювалася перша сходинка цього чемпіонату ще ніколи».
За перше місце Чорна/Мельник грали з командою з Рівного.
«У першій партії було дуже важко, дівчата йшли бал до балу. Коли рахунок вирівнявся, свою роль зіграли хвилювання суперників. М’яч потрапив у сітку. Ми виграли першу партію з рахунком 21:19. У другій партії з рахунком 21:13 дівчатка вже перемогли легко», – прокоментувала фінальну гру Юзефа Слівінська.
Команда Чорна/Мельник стала золотим призером змагань із загальним рахунком 97 балів. Попереду на дівчат чекають літні волейбольні ігри. Їхні переможці матимуть право виступати вже на європейських змаганнях.

Залишити відповідь