Спортсменки з Деражні перемогли на Чемпіонаті України з пляжного волейболу
Золото області здобув дует Чорна/Мельник.Спортсменки з Деражні перемогли на Чемпіонаті України з пляжного волейболу
Золото області здобув дует Чорна/Мельник. Наші волейболістки стали найкращими серед дівчат віком до 15 років.
Чемпіонат України складався з трьох турів. Перший із них відбувся в Запоріжжі. Там команда Чорна/Мельник стала першою. На другому етапі змагань у місті Долина Івано-Франківської області дівчатам з Деражні також не було рівних. Фінальні ігри відбулися в Рівному. Участь у них взяли 26 команд із усієї України, дві з них представляли Хмельницьку область. До завершальної частини змагань дует Чорна/Мельник підійшов з найбільшою кількістю рейтингових балів. На спортивному рахунку в дівчат було 71 очко.
У Рівному майбутні чемпіони також показали гарну гру. Та місце хвилюванням таки було.
«Ситуація була дуже напружена, – розповідає тренер волейболісток Юзефа Слівінська. – Це був фінал, до якого діти йшли шість років. Нам не підкорювалася перша сходинка цього чемпіонату ще ніколи».
За перше місце Чорна/Мельник грали з командою з Рівного.
«У першій партії було дуже важко, дівчата йшли бал до балу. Коли рахунок вирівнявся, свою роль зіграли хвилювання суперників. М’яч потрапив у сітку. Ми виграли першу партію з рахунком 21:19. У другій партії з рахунком 21:13 дівчатка вже перемогли легко», – прокоментувала фінальну гру Юзефа Слівінська.
Команда Чорна/Мельник стала золотим призером змагань із загальним рахунком 97 балів. Попереду на дівчат чекають літні волейбольні ігри. Їхні переможці матимуть право виступати вже на європейських змаганнях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього