Спостерігачі ОБСЄ наглядатимуть за виборами на Хмельниччині
Наглядатимуть за виборами на Хмельниччині 26 спостерігачів міжнародної місії ОБСЄ, Бюро демократичних інститутів і прав людини.Спостерігачі ОБСЄ наглядатимуть за виборами на Хмельниччині
Наглядатимуть за виборами на Хмельниччині 26 спостерігачів міжнародної місії ОБСЄ, Бюро демократичних інститутів і прав людини. Це громадяни Данії, Великобританії, Угорщини, США, Польщі, Литви, Словаччини, Німеччини та Словенії, котрі вже завітали в область. Вони сформують 13 короткострокових команд, які у день виборів працюватимуть на дільницях, а також наглядатимуть за підрахунком голосів та доставкою протоколів до окружної виборчої комісії. Команди спостерігачів ОБСЄ працюватимуть у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському. Крім того, у Городоцькому, Ярмолинецькому та Полонському районах.

Представники ОБСЄ наголошують: їхня місія – нагляд за виборами. Втручатися чи впливати на процес спостерігачі не будуть. Наступного дня після виборів іноземна команда опублікує попередній звіт, а приблизно за шість тижнів – остаточний, де надасть свою оцінку виборам на Хмельниччині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього