Справа про смертельне ДТП за участю Хмельницького начальника ДЕІ не дійшла до суду
16 жовтня 2014 року у Хмельницькому поблизу Майдану Незалежності сталося смертельне ДТП, депутат обласної ради, голова Держекоінспекції у Хмельницькій області збив насмерть 80-річну жінку.Справа про смертельне ДТП за участю Хмельницького начальника ДЕІ не дійшла до суду
16 жовтня 2014 року у Хмельницькому поблизу Майдану Незалежності сталося смертельне ДТП, депутат обласної ради, голова Держекоінспекції у Хмельницькій області збив насмерть 80-річну жінку.

Матеріали щодо смертельної ДТП за участю нещодавно поновленого на посаді начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області Віталія Гуменюка досі не передані суду. При цьому від часу трагічної смерті жінки похилого віку, яку на той момент екс-чиновник збив прямісінько на пішохідному переході минуло більше п’яти місяців. Чи то у слідчих, які провадять справу бракує досвіду, а чи авторитет заможного і досить відомого учасника ДТП заважає їм швидше працювати, та факт залишається фактом: матеріали досудового розслідування досі не потрапили до судді.

Нині Віталій Гуменюк поновив свій статус начальника ДЕІ в області, а відтак і свій вплив, який і раніше не гребував використовувати в особистих інтересах. То ж поки що питання про те, чи потраплять матеріали справи на судовий розгляд запитання із кількома невідомими.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього