Вищий адміністративний суд України виніс ухвалу, в якій відмовив у задоволенні касаційної скарги Хмельницької міської ради на постанову Хмельницького окружного адмінсуду та ухвалу Вінницького апеляційного адмінсуду у справі за позовом ТОВ “Торгівельний Центр “Прибузький” до Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Нагадаємо, ще влітку 2016 року ДАБІ у Хмельницькій області скасувало сім містобудівних умов та обмежень земельної ділянки, на якій розпочиналося будівництво житлового комплексу «СпортСіті». Замовник будівництва – ТОВ «Торгівельний центр «Прибузький» тоді звернувся до Хмельницького окружного адмінсуду з позовом до ДАБі, в якому просив визнати дії останнього протиправними. Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду позовні вимоги ТОВ «Торгівельний центр «Прибузький» були задоволені. Постанову хмельницьких колег залишив без змін і Вінницький апеляційний адмінсуд, винісши відповідну ухвалу.

Хмельницька міська рада, не погоджуючись з рішенням судів, звернулася з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України. Утім, і там програла. Отож, раніше видані  Управліням архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради ТОВ «Торгівельний центр «Прибузький» містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вулиці Прибузькій, 5/1, знову є законними. А відтак, і будівництво житлового комплексу «Спорт Сіті» законне.

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою