Підготовче засідання у справі чотирьох тернопільських прокурорів і адвоката, яких обвинувачують а отриманні близько 12 тисяч доларів хабара, у черговий раз перенесли. Якщо минулі рази розгляд провадження відкладали через неявку захисників, то сьогодні, 6 березня, до зали  Хмельницького міськрайонного суду не з’явилася сторона обвинувачення – представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, зазначає сайт “Є”.
Крім того, не з’явилося кілька захисників, яких у декого з підсудних є по двоє. Обвинувачені не заперечували щодо розгляду справи без них. Однак оскільки участь сторони обвинувачення є обов’язковою, суд відклав розгляд. У клопотанні, надісланому факсом, антикорупційні прокурори пояснили, що не можуть прибути через зайнятість в іншому провадженні.Долю екс-прокурорів вирішує суддя Олександр Трембач. Серед обвинувачених: заступник прокурора Тернопільської області Іван Антюк, керівник Тернопільської місцевої прокуратури Віталій Сідоров, його перший заступник Володимир Соколишин, прокурор Тернопільської місцевої прокуратури Павло Хоменко та адвокат Ростислав Молень.

«Ми всі готові до продовження судового розгляду кримінального провадження, однак зрозуміло, що без сторони обвинувачення воно розглядатися не може. Наголошую на тому, що ми не зриваємо судове засідання. І хочу наголосити, що в групі прокурорів є 5 представників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, і думаю, хоча б один із них міг знайти час з’явитися сьогодні. Маю надію, що причина поважна», – зауважив обвинувачений Іван Антюк.

Розгляд провадження у судовому засіданні перенесли на 11.30 годину 3 квітня, оскільки в березні у захисників вже є заплановані справи.

Нагадаємо, тернопільських екс-прокурорів підозрюють у тому, що вони, змовившись, розробили і реалізували план отримання неправомірної вигоди в 12 тисяч доларів від громадянки за непритягнення її до кримінальної відповідальності та закриття справи. Захист подав близько 10 скарг на органи досудового слідства, вважаючи, що справа не може бути розглянута судом, оскільки слідство велося з численними порушеннями.

Залиште коментар

Також по темі

Старокостянтинівського військового комісара, який попався на хабарі, оштрафували на 25,5 тис. гривень

Військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного військового комісаріату Олега Гандзюка