Спроба номер N: у Хмельницькому вкотре хочуть збудувати сміттєпереробний завод
Чергова зустріч міського голови Олександра Симчишина з інвесторами відбулася сьогодні, 30 червня.Спроба номер N: у Хмельницькому вкотре хочуть збудувати сміттєпереробний завод
З представниками канадської компанії «Climax Megaland Inc» Симчишин зустрічався уже у квітні цього року.

Тоді обговорили питання будівництва заводу. Обидві сторони були зацікавленні у вирішенні питання. Однак міський голова зауважив, що розглядатиме усі пропозиції інвесторів. Наразі вони надійшли також від італійців та поляків, повдомляє 0382.ua.

Симчишин зізнається, що пропозицій з будівництва заводу уже надійшло багато. Та багато з них були несерйозними та дивними. Тим інвесторам, які говорили про те, що у Хмельницькому будуватимуть свій перший сміттєпереробний завод, у міській раді одразу відмовляли.

У Канаді сміття у переробляють уже 60 років. Сортують його й у домівках.

Полігон твердих побутових відходів у Хмельницькому існує уже 60 років. Керівництво міста притримується думки, що у Хмельницькому необхідно будувати і новий полігон твердих побутових відходів і сміттєпереробного завод.

«Нашому полігону уже давно пора на пенсію. У нас молода команда і ми розуміємо, що проблему потрібно вирішувати будівництвом сміттєпереробного заводу», – сказав Олександр Сергійович.

Для хмельницької влади інвестори показали фільм про їх методику роботи та історію компанії.

Сміття у Хмельницькому пропонують переробляти методом біотрансферу. А це органічна переробка та утилізація твердих відходів газом.

Місто має взяти на себе пошук ділянки та оформлення усіх документів. Інвестори окрім будівництва будуть займатися менеджментом. Планують роздавати для населення сміттєві мішки та контейнери з відділеннями для сортування відходів ще вдома.

Після повного обговорення обов\’язків обох сторін, потенційні інвестори направилися на полігон для ознайомлення.
Яких інвесторів оберуть у міській владі наразі остаточно не знають, адже хочуть вивчити усі пропозиції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього