Спрощенці Хмельниччини поповнили місцеві бюджети на 150 мільйонів гривень
З початку 2015 року платники податків Хмельницької області, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету понад 153 мільйони гривень єдиного податку. На цей час торік сплачена спрощенцями нашого краю сума єдиного податку становила 121 мільйон гривень.Спрощенці Хмельниччини поповнили місцеві бюджети на 150 мільйонів гривень
З початку 2015 року платники податків Хмельницької області, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету понад 153 мільйони гривень єдиного податку. На цей час торік сплачена спрощенцями нашого краю сума єдиного податку становила 121 мільйон гривень.

Примітно, що із загальної суми єдиного податку, сплаченого до місцевих бюджетів за сім місяців цього року, 60 відсотків, або 99 мільйонів гривень – це внесок громадян – підприємців. Решта припадає на юридичні особи.

Як зазначають фахівці регіонального представництва фіскальної служби, станом на 1 серпня поточного року спрощену систему оподаткування обрали майже 40 тисяч суб’єктів підприємництва області.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року набрали чинності зміни щодо спрощеної системи оподаткування. Збільшено поріг граничного доходу для перебування в певній групі, знижено ставки єдиного податку. Окрім того, замість чотирьох груп платників єдиного податку-фізичних осіб залишилось три – платники єдиного податку третьої та п\’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до1 січня 2015 року, вважаються платниками єдиного податку третьої групи. Щодо юридичних осіб, то вони можуть обрати 3 групу, і сплачувати 2 або 4 відсотків з виручки (залежно від того це платник ПДВ чи ні).

Також до платників єдиного податку 4 групи включено платників фіксованого сільськогосподарського податку. Їх внесок до скарбниць територіальних громад Хмельниччини складає 28 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього