Співачка з Хмельницького Наталія Валевська- одна з небагатьох, хто погодився виступити на АнтимайданіВалевська – одна з небагатьох представників українського шоубізу, яка у цими вихідними погодилась співати на провладному мітингу на Європейській площі у столиці.Співачка з Хмельницького Наталія Валевська- одна з небагатьох, хто погодився виступити на АнтимайданіВалевська – одна з небагатьох представників українського шоубізу, яка у цими вихідними погодилась співати на провладному мітингу на Європейській площі у столиці.
Окрім нашої землячки для прихильників курсу президента виступили Володимир Гришко, Наталя Бучинська та Олександр Кривошапко. Через те, що більшість українських співаків відхрещувалось від участі у «АнтиМайдані», «спокушали» їх чималими гонорарами. Як написала у «Фейсбук» співачка й письменниця Ірена Карпа, за виступ на провладному мітингу «Збережемо Україну» Віктору Павліку пропонували захмарний гонорар. «Я пишаюсь Віктором Павліком, в якого купа кредитів і потрібні гроші, а він відмовився від запропонованого гонорару, що в 40 разів перевищує його гонорар… Браво, респект», – написала вона. Павло Зібров запевняє, що також відхилив пропозицію регіоналів й навіть не поцікавився ціною питання.

Чоловік та продюсер Наталі Валевської Володимир Пригладь не дав конкретної відповіді на запитання: співала його дружина за гонорар чи за ідею. «Нас запросили – ми виступили, – каже він. – З другого боку, з Євромайдану, таких пропозицій не було. Наташа співала для людей, а не на підтримку політичних партій чи сил. Ми не розділяємо людей на Майданах: там усі наші, усі українці. Артисти для того, щоб об’єднувати. Хоча кожен має право на власний погляд на те, куди його країні рухатись далі. І не треба засуджувати тих, чия думка відрізняється від інших. Адже у Європі, до якої прагне частина українців, прийнято поважати думку усіх. Не розумію, чому у Хмельницькому Наташу згадують лише тоді, коли є якась конфліктна ситуація?»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього