Співробітники ДФС у Хмельницькому викрили підпільний горілчаний цех
Виготовлення та реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв, які під виглядом горілок відомих брендів пропонувались відвідувачам в одному з хмельницьких кафе, припинили оперативні та слідчі працівники Головного управління Державної фіскальної служби в області.Співробітники ДФС у Хмельницькому викрили підпільний горілчаний цех
Виготовлення та реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв, які під виглядом горілок відомих брендів пропонувались відвідувачам в одному з хмельницьких кафе, припинили оперативні та слідчі працівники Головного управління Державної фіскальної служби в області.
Організував підпільний розлив контрафактного спиртного власник торгової точки місцевий приватний підприємець. Для кустарного виготовлення оковитої було придбано апарат для проведення дифузії спирту, інші кустарні приладдя. Натомість ділків не обходило те, що вони не мали відповідних ліцензій на право виготовлення та здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, ні те, що від прибуткового горілчаного промислу держава не отримує жодної гривні податків, ні те, що вживання «брендового фальсифікату» несе реальну загрозу життю та здоров‘ю. людини.
За час функціонування підпільного виробництва, а це декілька місяців, ділки встигли реалізувати на території області понад 10 тонн незаконно виготовленої горілчаної продукції, встановлено також близько півсотні осіб, які були покупцями, а в подальшому – реалізаторами контрафактного алкоголю.
У ході проведення обшуків, відповідно до постанов Хмельницького міськрайонного суду, за адресою місця провадження господарської діяльності та у гаражному приміщенні, де «бодяжилось» сурогатне пійло, виявлено та вилучено 550 літрів рідини з характерним запахом спирту, а також «засоби виробництва»: спиртометри, пусті ПЕТ-пляшки, лійки, шланги, каністри, пластикові бочки, які пристосовані під масовий розлив горілки.
За даним фактом розпочато досудове розслідування за статтею 204 Кримінального кодексу України відносно приватного підприємця – жителя міста Хмельницького. Після першочергових слідчих дій останній повністю визнав свою провину.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього