Стало відомо коли в Шепетівці почнеться опалювальний сезон
9 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради за головування в.о. міського голови, секретаря Шепетівської міської ради Михайла Полодюка. На колективний розгляд членам виконавчого комітету було представлено 2 питання порядку денного, проте присутні зголосилися розглянути ще два питання, які стосувалися тарифів на тепло та водопостачання у місті Шепетівка.Стало відомо коли в Шепетівці почнеться опалювальний сезон
9 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради за головування в.о. міського голови, секретаря Шепетівської міської ради Михайла Полодюка. На колективний розгляд членам виконавчого комітету було представлено 2 питання порядку денного, проте присутні зголосилися розглянути ще два питання, які стосувалися тарифів на тепло та водопостачання у місті Шепетівка.

За результатами голосування, було вирішено розпочати опалювальний сезон 2015/2016 року у м. Шепетівка: 1) В навчальних закладах та об’єктах соціальної сфери, які мають індивідуальні котельні з 12.10.2015 року; 2) ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та ПП «Форвард ВВ» розпочати опалювальний сезон 2015/2016року з 12.10.2015року.

Окрім того, були розглянуті внесення змін до рішення міськвиконкому від 18.12.2014 р. №265 «Про фінансування харчування учнів 1-4 класів і дітей соціально-незахищених категорій навчальних закладів міста».

Що ж до додаткових питань, то за такі члени виконавчого комітету розглянули та підтримали: тариф за підігрів гарячої води для ПП «Форвард ВВ» та тариф на виробництво та постачання теплової енергії для ПП «Форвард ВВ».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього