Старий замок Кам’янця-Подільського повернеться в першу половину XVII століття
Концепція фестивалю полягає в наступному: учасники на базі Старого замку, наскільки це можливо, відтворюватимуть будні прикордонного укріпленого пункту першої половини XVII століття, а саме – військовий попис.Старий замок Кам’янця-Подільського повернеться в першу половину XVII століття
У Кам’янці-Подільському відбудеться Міжнародний військово-історичного фестиваль “Schola militaria”
30 вересня – 2 жовтня 2016 ст. Старий замок Кам’янця-Подільського повернеться в першу половину XVII століття. Тут проходитиме міжнародний військово-історичний фестиваль “Schola militaria”, організатором якого виступає Кам’янець-Подільський державний іторичний музей-заповідник. Учасниками фестивалю стануть майже 150 поціновувачів живої історії з України Польщі та Чехії.
Концепція фестивалю полягає в наступному: учасники на базі Старого замку, наскільки це можливо, відтворюватимуть будні прикордонного укріпленого пункту першої половини XVII століття, а саме – військовий попис.

Попис це захід, під час якого перед очі старости збирались всі військові підрозділи, що були йому підвладні і дислокувались в межах Поділля. Протягом кількох днів проходив огляд бойового стану частин, їх навчання (муштри), в разі нестачі в частині вояків проводилось їх доукомплектування.

Саме цим – навчаннями, смотрами – і будуть займатись майже три дні реконструктори в замку.

Зокрема, планується відтворити церемонії відкриття і закриття воріт (власне з них починався і закінчувався кожен день в замку), загальний смотр військ і артилерії, нічні варти, денні муштри. Окремо в планах організаторів є намір провести змагання серед учасників груп історичної реконструкції з “бойової” підготовки та лучні змагання серед реконструкторів XVII століття.

Учасниками “Schola militaria” будуть:

– Група “Подільска пішарота”, Кам\’янець-Подільське міське військово-історичне товариство;

– «ВІК» курінь Печерської сотні козаків реєстрових (Київ Львів)

– Надворна рота мушкетерів Виговського (Київ, Одеса)

– Polish Regiment (Польша)

– Rebel Regiment (Польша)

– Houwaldův regiment (Чехія)

Окрім членів груп реконструкції, кожен бажаючий зможе відчути себе в ролі вояка XVII ст, адже в Старому замку і біля Ратуші буде працювати мобілізаційна команда, поідомляє Вечірній Кам’янць

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього