Старокостянтинів прийняв переселенців зі Сходу
Станом на 01 березня 2015 року в Старокостянтинові перебуває на обліку 127 сімей внутрішньо переміщених осіб, які прибули з АР Крим, Луганської та Донецької областей.Старокостянтинів прийняв переселенців зі Сходу
Станом на 01 березня 2015 року в Старокостянтинові перебуває на обліку 127 сімей внутрішньо переміщених осіб, які прибули з АР Крим, Луганської та Донецької областей.

У складі таких сімей нараховується 52 дитини, серед яких в школах міста навчається 29 дітей, відвідують дошкільні навчальні заклади 10 дітей.

Згідно законодавства внутрішньо переміщеною особою є “громадянин України, який постійно проживає в Україні, якого змусили або який самостійно покинув своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, масових порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру”.

Облік переселенців у місті здійснює управління соціального захисту населення. Питаннями розміщення та вирішенням соціально-побутових проблем внутрішньо переміщених осіб займається регіональний штаб, який очолює Чиж С.В., начальник Старокостянтинівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

Крім того, управлінням соціального захисту населення нараховано адресну грошову допомогу в сумі 325 тис.грн. для даних сімей, здійснюється призначення інших видів соціальних допомог.
Працевлаштовано 29 осіб.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього