Старокостянтинівські волонтери відправили у зону АТО 140 кг. вареників
140 кг. вареників та 120 кг. квашених помідорів, усе це для наших захисників-армійців заготовили місцеві волонтери всього за один день.

Старокостянтинівські волонтери відправили у зону АТО 140 кг. вареників
140 кг. вареників та 120 кг. квашених помідорів, усе це для наших захисників-армійців заготовили місцеві волонтери всього за один день. Сезонними овочами, вирощеними на власному городі, поділилася родина з Красилівщини – росоловецький сільський голова Ковальчуку Василь Михайлович, його дружина Валентина Анатоліївна, вчителька місцевої ЗОШ, та син Михайло. Прихожанки храму Святої Трійці УПЦ Київського патріархату разом з головним зберігачем фондів історико-культурного центру-музею «Старий Костянтинів» Максимом Перепелицею заквасили овочі, щоб згодом передати відеречка зі смакотою нашим бійцям.

А на базі ресторану «Фієста»у кілька змін упродовж дня ліпили вареники на замовлення і за безпосередньої участі місцевого волонтера Анатолія Потерби. Подяка господиням-волонтеркам, котрі відгукнулися на заклик наліпити вареників для наших захисників. Допомагали і працівники «Фієсти». При нагоді волонтерська спільнота висловлює подяку мешканцям с. Веснянка, котрі долучилися до збору продуктів для наших захисників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього