Старокостянтинівська міська влада придумала нову схему «дерибану» приміщень комунальної власності. Через виселення бібліотек…
Уроки малювання у Старокостянтинівській середній школі №7 відтепер проходитимуть… на коридорі.Старокостянтинівська міська влада придумала нову схему «дерибану» приміщень комунальної власності. Через виселення бібліотек…
Уроки малювання у Старокостянтинівській середній школі №7 відтепер проходитимуть… на коридорі. Міська влада вирішила облаштувати у приміщенні навчального закладу дорослу бібліотеку. Для цього клас образотворчого мистецтва виселили, можна сказати, «на вулицю». І поки адміністрація школи шукатиме новий клас для малювання та «вибиватиме» у влади гроші на його ремонт, учням пропонують навчатися прекрасному, де доведеться.
Шкільна учителька образотворчого мистецтва Віра Миколаївна у шоці від такого рішення місцевої влади. Каже, клас звільняли без неї. Коли вона прийшла наступного дня на урок, проводити його уже не змогла, бо парти були винесені, а її речі – звалені у майстерні для трудового навчання. Учителька плаче – школі віддала 27 років, сама облаштовувала клас, сама у ньому робила ремонт, а тепер за чиєюсь примхою залишилася без нормальної аудиторії. Наразі уроків вона не проводить, бо не розуміє, де це могла б робити.
Не розуміють такого вчинку керівництва міста також і батьки учнів школи. Вони переймаються, що тепер їхні діти не зможуть навчатися у комфортних умовах. І не лише через те, що тепер невідомо скільки доведеться чекати на облаштування нового класу малювання, але й сусідство із дорослою бібліотекою викликає у них занепокоєння. Переживають батьки і за якість самих знань, які тепер отримуватимуть їхні діти. Учителька Віра Миколаївна виховала не одного лауреата та переможця різноманітних конкурсів образотворчого мистецтва. Батьки хвилюються – через зухвале ставлення до вчительки, яка власноруч облаштовувала свій клас і з любов’ю зберігала у ньому кожну дитячу роботу, адміністрація школи та міські керівники могли відбити у неї усіляке бажання й надалі займатися улюбленою справою. Адже доведена майже до відчаю вчителька замислилася про звільнення зі школи.
Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук пояснює рішення про переселення дорослої бібліотеки у загальноосвітню школу… економією енергоносіїв. Мовляв, школа неповнокомплектна, але на її опалення іде дуже багато коштів. Тому й у вільні класи вирішили перенести спочатку міську дитячу бібліотеку, тепер от – дорослу. Не бачить мер ніяких проблем і у тому, що дорослі тьоті та дяді ходитимуть по школі – бібліотеку відгородять від основного холу перегородками, а вхід до неї буде з іншого боку, пожежного.
Щодо нахабного виселення вчительки з класу, то така новина мера здивувала. І він, разом із журналістами, їде до школи, аби самому у цьому переконатися. Директор школи Олександр Шевченко виправдовується – вказівку звільнити приміщення отримав від начальника міського управління освіти. Він її виконав. Зізнається – вільної аудиторії, куди вже зараз може перевести клас образотворчого мистецтва, у нього немає. Четвертий поверх школи, де є вільні класи, наразі майже не використовується з єдиної причини – затікає дах, який ремонтують досі. Класи привести у належний стан після потопів поки не можуть. Ремонт у них зроблять тоді, коли знайдуть гроші. До того часу, каже директор школи, уроки образотворчого мистецтва проходитимуть в різних аудиторіях. Єдине обіцяє – збоїв у навчальному процесі він не допустить.
Вказівку покидати «насиджене місце» отримали і бібліотекарі. Проте точної дати свого переселення вони ще не знають. Їм просто сказали пакувати книжки.
За словами Старокостянтинівського міського голови Миколи Мельничука, на місці дорослої бібліотеки, яка займала кілька кімнат на першому поверсі комунального гуртожитку з власним входом з двору, планують облаштувати амбулаторію сімейної медицини. Щоправда, місцеві мешканці у такі наміри місцевої влади не дуже вірять. Адже приміщення дитячої бібліотеки, яку теж переселили з комунального гуртожитку рік тому до школи №7, досі стоїть пусткою. Старокостянтинівці не на камеру кажуть, що влада звільняє приміщення у гуртожитках, аби потім там зробити квартири для «потрібних» людей, а не для того, щоб вони приносили користь громаді.

Старокостянтинівська міська влада придумала нову схему «дерибану» приміщень комунальної власності. Через виселення бібліотек… Старокостянтинівська міська влада придумала нову схему «дерибану» приміщень комунальної власності. Через виселення бібліотек…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього