Старокостянтинівська набережна – чисто там де не смітять?
Запитайте будь-кого, хто бував у Старокостянтинові, які місця йому найбільше запам’яталися в місті?Старокостянтинівська набережна – чисто там де не смітять?
Запитайте будь-кого, хто бував у Старокостянтинові, які місця йому найбільше запам’яталися в місті? В багатьох відповідях буде присутня набережна, окраса і потенційна туристична принада міста, про це повідомляє Старокостянтинів небайдужий. Набережну в гирлі річки Ікопоть побудували в 1992 році, а яскравими та химерними фігурами її прикрасив скульптор з Хмельницького Микола Мазур. Центральною фігурою на Старокостянтинівській набережній звісно є постать бога морів, Морського Царя Нептуна. Думаю багато хто з вас бачив схожі фігури роботи М. Мазура в Хмельницькому парку. А коли хто побуває в Парижі, відвідайте фонтан Стравінського, подейкують тамтешні химери дуже схожі на наші.
Часто на набережній в місті відбуваються різноманітні святкування, зокрема традиційно тут зустрічають свято Купала.
Старокостянтинівська набережна – чисто там де не смітять?
Саме напередодні цього свята на набережній зустрілися кілька небайдужих жителей нашого міста. Говорить Павло Слободенюк, керівник ГО “Правий сектор” в Старокостянтинові: “У нас в місті чудова набережна, але вона зовсім закинута і неприбрана. Купатися тут не можна, гуляти з дитиною чи з дівчиною неприємно, адже навколо лише зарослі та сміття, пляшки та недопалки, відсутня будь-яка атмосфера щоб проводити приємно час.
Ми хочемо звернути на це увагу жителів міста. Було б добре прибрати усю набережну, почистити річку, обладнати місця для купання. Бо маємо три річки, а місць для купання немає. Де молодь має проводити дозвілля – незрозуміло, безперебійно працюють лише бари та забігайлівки.
Сьогодні ми хочемо подати приклад іншим і розпочали акцію з прибирання набережної. Прибираємо власними силами, запрошуємо до співпраці мешканців Старокостянтинова, громадські організації та владу міста.”

Активісти говорять що найбільше потерпає набережна від сміття після свят та особливо останнього дзвоника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього