Старокривинські школярі відвідали Славутський районний сектор головного управління державної служби надзвичайних ситуацій

Старокривинські школярі відвідали Славутський районний сектор головного управління державної служби надзвичайних ситуаційПитання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи Славутського міськрайонного центру зайнятості є надання профорієнтаційних послуг школярам. На сьогоднішній день випускники мають можливість у реальному часі поспілкуватись з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства міста.Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи Славутського міськрайонного центру зайнятості є надання профорієнтаційних послуг школярам. На сьогоднішній день випускники мають можливість у реальному часі поспілкуватись з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства міста.

Нещодавно фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели для учнів 9-11 класів Старокривинського навчального–виховного закладу І-ІІІ ступенів професіографічну екскурсію в Славутський районний сектор головного управління державної служби надзвичайних ситуацій. На захід також були запрошені представники місцевого телебачення ТРК «Контакт-Славута».

В ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подолання різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій захоплюючій формі Сампір Анатолій Миколайович – начальник районного сектору головного управління розповів учням як діють оперативно-рятувальні наряди у випадку отримання вищевказаних повідомлень від диспетчерської служби до проведення рятувальних дій. А безпосередньо працівники чергового караулу частини показали школярам всю роботу: від прийому виклику до виїзду рятувальників на місце події, підготовку та застосування пожежної та пожежно-рятувальної техніки, гасіння пожежі і ліквідація наслідку стихійного лиха, рятування людини і евакуацію матеріальних цінностей.

Діти із захопленням спостерігали за подіями, задавали багато питань представникам пожежної частини та зробили багато фотографій на згадку, а дехто з них при наданні інтерв’ю для місцевого телебачення, говорили що вже подумки уявляють себе майбутнім рятувальником.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь