Старокривинські школярі відвідали Славутський районний сектор головного управління державної служби надзвичайних ситуаційПитання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи Славутського міськрайонного центру зайнятості є надання профорієнтаційних послуг школярам. На сьогоднішній день випускники мають можливість у реальному часі поспілкуватись з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства міста.Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи Славутського міськрайонного центру зайнятості є надання профорієнтаційних послуг школярам. На сьогоднішній день випускники мають можливість у реальному часі поспілкуватись з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства міста.

Нещодавно фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели для учнів 9-11 класів Старокривинського навчального–виховного закладу І-ІІІ ступенів професіографічну екскурсію в Славутський районний сектор головного управління державної служби надзвичайних ситуацій. На захід також були запрошені представники місцевого телебачення ТРК «Контакт-Славута».

В ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подолання різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій захоплюючій формі Сампір Анатолій Миколайович – начальник районного сектору головного управління розповів учням як діють оперативно-рятувальні наряди у випадку отримання вищевказаних повідомлень від диспетчерської служби до проведення рятувальних дій. А безпосередньо працівники чергового караулу частини показали школярам всю роботу: від прийому виклику до виїзду рятувальників на місце події, підготовку та застосування пожежної та пожежно-рятувальної техніки, гасіння пожежі і ліквідація наслідку стихійного лиха, рятування людини і евакуацію матеріальних цінностей.

Діти із захопленням спостерігали за подіями, задавали багато питань представникам пожежної частини та зробили багато фотографій на згадку, а дехто з них при наданні інтерв’ю для місцевого телебачення, говорили що вже подумки уявляють себе майбутнім рятувальником.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього