Старшокласникам регіону проводять екскурсії на Хмельницькій АЕС
Інформаційно-просвітницька діяльність – важлива складова діяльності відділу роботи з громадськістю і засобами масової інформації ВП ХАЕС.Старшокласникам регіону проводять екскурсії на Хмельницькій АЕС
Інформаційно-просвітницька діяльність – важлива складова діяльності відділу роботи з громадськістю і засобами масової інформації ВП ХАЕС. Учнівська молодь регіону розташування Хмельницької АЕС є основною і постійною аудиторією, яка потребує відкритого спілкування, саме для них і проводяться профорієнтаційні заходи.
Початкові знання у царині атомної енергетики складають невід’ємну частину освітньої програми інформцентру для старшокласників регіону розташування ХАЕС. Традиційно працівниками інформаційного центру енергетичного підприємства проводяться екскурсії на Хмельницьку АЕС для старшокласників загальноосвітніх шкіл регіону та міста Нетішин. Цьогоріч у лютому-травні Хмельницьку АЕС відвідали старшокласники міста Ізяслав та сіл Ізяславського району Хмельницької області, а це більш як 700 юнаків та дівчат. У жовтні-грудні аудиторію екскурсантів склали школярі із населених пунктів Славутського району Хмельницької області та учні випускних класів м. Нетішин – близько 600 чоловік.
Старшокласникам регіону проводять екскурсії на Хмельницькій АЕС
Під час спілкування із спеціалістами інформаційного центру у старшокласників виникає багато запитань, на які вони отримують ґрунтовні відповіді. Адже у своїй роботі колектив інформаційного центру Хмельницької АЕС керується принципами прозорості, професіоналізму та об’єктивності, тому що від цього залежить формування громадської думки та ставлення молоді до ядерної енергетики та перспектив її розвитку.
Відвідування Хмельницької АЕС – це досвід, який для багатьох стає у нагоді для подальшого навчання. Під час екскурсії старшокласники знайомляться з високотехнологічним науковомістким процесом виробництва електроенергії на АЕС, інформацією щодо впливу станції на навколишнє середовище, сучасними надійними системами безпеки, кваліфікацією персоналу.
Профорієнтаційна екскурсія – це, зрештою, і можливість познайомитись ближче з майбутнім місцем роботи, адже професія атомника на сьогодні престижна і затребувана, оскільки енергетика є і залишається основною базовою галуззю промислового комплексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього