Оприлюднення прихованої раніше інформації щодо одного з кандидатів у нардепи – стало причиною тиску на ЗМІ

Старт передвиборчої кампанії – старт брудних технологійОприлюднення прихованої раніше інформації щодо одного з кандидатів у нардепи – стало причиною тиску на ЗМІ.
150 гривень за дві години пікету – саме така ціна за послуги цих людей. Їх привезли до стін нашого телеканалу та пообіцяли заплатили, аби вони звинуватили журналістів у брехні на адресу кандидата у народні депутати Віктора Коліщака. Люди, котрі приїхали до Хмельницького із кількох сіл району – виявляється навіть не знали, з якою метою вони прибули до обласного центру.

Ця пані, котра представилася як Тетяна Євгеніївна, починає активно закликати людей аби вони підписували звернення до дирекції телеканалів ТВ7+ та Ексклюзив. У зверненні йдеться про інформацію стосовно Віктора Коліщака, яка була оприлюднена в ефірі щодо дерибану землі в Хмельницькому районі за часів його головування у районній адміністрації. Та пікетувальники беруться до роботи не надто охоче. Частина тих, хто підписав петицію не знають за що саме. Проте й саму процедуру збору підписів на дають фільмувати.
Традиційно підтяглися і молодики спортивної статури, за що стоять так само не в курсі, підтримують Коліщака, втім хто він – не знають.
Директор телеканалу Ексклюзив Анатолій Вінскевич каже, інакше, як тиском на ЗМІ подібні замовні акції розцінювати не можна. Він написав заяву до правоохоронних органів.
Хочемо наголосити – журналісти телеканалів Ексклюзив та ТВ7+ оперують тільки достовірними фактами, і в жодному разі не мають на меті ввести в оману глядачів. Ми оприлюднюємо тільки достовірну інформацію, котру громада має право знати.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.