Стартувала реєстрація на ЗНО 2014 року  для хмельницьких учнівЗ 3 січня до 5 березня у регіональних центрах оцінювання якості освіти відбудеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року.

Аби зареєструватися на ЗНО, хмельничани повинні надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, який обслуговує Хмельницьку область.Стартувала реєстрація на ЗНО 2014 року  для хмельницьких учнівЗ 3 січня до 5 березня у регіональних центрах оцінювання якості освіти відбудеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року.

Аби зареєструватися на ЗНО, хмельничани повинні надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, який обслуговує Хмельницьку область.
Адреса: 21018, м. Вінниця, вул. Київська, 46. Телефон: (043) 265-65-35, e-maill: [email protected] , [email protected]. Сайт: www.vintest.org.ua.

Допомогти з реєстрацією на ЗНО можуть у пункті реєстрації. У Хмельницькому він находиться у Хмельницькому інституті Міжрегіональної академії управління персоналом на проспекті Миру, 101 А. Працює з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 17:00.

Підтвердженням того, що ви є зареєстрованими для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є «Сертифікат учасника ЗНО». Його надсилають рекомендованим листом на поштову адресу, вказану у реєстраційних документах.

Нагадаємо, до складання тестів допускають тільки зареєстрованих осіб. У 2014 році зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, світової літератури, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської. Здавати тести можна буде не більше, ніж з чотирьох предметів.

Для вступу до вишу необхідно подати сертифікати ЗНО з трьох предметів.

Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на ЗНО-2014 та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього