Ставка на підготовку олімпійського резерву збірної України за підтримки народного депутата України Віктора Бондаря
14 – 17 липня 2016 року в місті Суми відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу серед дівчат до 16 років. За підтримки народного депутата України Віктора Бондаря, представниками Хмельниччини стала славнозвісна команда юних волейболісток з Деражні.Ставка на підготовку олімпійського резерву збірної України за підтримки народного депутата України Віктора Бондаря
14 – 17 липня 2016 року в місті Суми відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу серед дівчат до 16 років. За підтримки народного депутата України Віктора Бондаря, представниками Хмельниччини стала славнозвісна команда юних волейболісток з Деражні.

Вкотре, дівчата підтвердили свою майстерність та високий професіоналізм, посівши серед 38 команд з усієї України почесне ІІ місце. Незважаючи на аномальну спеку ( пісок, в прямому сенсі, обпікав ноги учасниць), точилась боротьба «на виживання» і заслужено срібними призерами стали Чорна Ірина та Мельник Ольга з Деражні.

«Я задоволена результатами своїх вихованців – прокоментувала підсумки змагань тренер команди Юзефа Слівінська – дівчата не по віку проявили силу волі, бійцівський характер та впевненість в своїх силах. І, як завжди, дякуємо за фінансову допомогу народному депутату України Віктору Бондарю, який вкотре взяв на себе проїзд, проживання та харчування наших учасниць на період чемпіонату. В наш тяжкий час це значна підтримка , яка додає впевненості в майбутнє нашій молоді та спорту взагалі».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього