Заступник голови обласної адміністрації – керуюча справами Леся Стебло має намір спробувати власні сили на парламентських перегонах. Кажуть, Лесі Василівні така пропозиція надійшла від людей з президентської партії «Блок Петра Порошенка»

Стебло із Симчишиним поборються за депутатські мандати

За інформацією «Подільська.info», принаймні троє високопосадовців з обласного Білого дому візьмуть участь у майбутніх парламентських виборах, і спробують забезпечити себе депутатськими мандатами.

Зокрема, перший заступник голови Хмельницької обласної адміністрації Олександр Симчишин, найвірогідніше, балотуватиметься у народні депутати по 191 виборчому округу, до якого входить і рідне місто Симчишина Стара Синява. Звісно, підтримуватиме та фінансуватиме його виборчу компанію буде ВО «Свобода». Основними конкурентами «націоналіста», голосу хмельницького Майдану там поки є діючий депутат Віктор Бондар, який був у фракції Партії регіонів та відома у Хмельницькому регіоналка Оксана Кольгофер.

Стебло із Симчишиним поборються за депутатські мандати Заступник голови обласної адміністрації – керуюча справами Леся Стебло теж, за нашою інформацією, має намір спробувати власні сили на парламентських перегонах. Кажуть, Лесі Василівні така пропозиція надійшла від людей з президентської партії «Блок Петра Порошенка». На перемовини із ними щодо своєї майбутньої участі у виборах Леся Стебло нещодавно їздила до столиці. Оскільки «УДАР», членом якого є керуюча справами хмельницької ОДА, вирішив іти на вибори разом із «Блоком Петра Порошенка», то нічого дивного у такій пропозиції немає. За інформацією «Подільська.info», «жіноче обличчя хмельницького майдану» Леся Стебло має намір балотуватися по 187 виборчому округу (м. Хмельницький). Діючим депутатом там наразі є «батьківщинівець» Олег Лукашук. Щоправда, подейкують що цього разу Олег Григорович збирається іти на вибори по списку, а не по мажоритарці. Тож єдиним сильним конкурентом для Лесі Василівни може стати хмельницький мер Сергій Мельник, який нібито теж вирішив балотуватися до Верховної Ради.

Ще один високопосадовець, заступник голови Хмельницької обласної ради, «батьківщинівець» Віктор Адамський, як уже писала «Подільська.info», теж хоче бути нардепом. Він планує балотуватися до парламенту по 189 виборчому округу (Ізяслав, Теофіполь, Білогір’я, Красилів, Нетішин). Звісно, підтримуватиме його ВО «Батьківщина», а фінансуватиме, за нашою інформацією, нардеп Олег Лукашук. Наразі депутатом від цього округу є «свободівець» Ігор Сабій, який поки невідомо, чи піде у депутати по мажоритарці. Інших конкурентів Віктору Адамському поки на цьому окрузі не вимальовується. Хіба що екс-керівник Хмельницької ОДА, соратниця Василя Ядухи Ліля Бернадська. Подейкують, Ліля Віталіївна теж не проти потрапити до парламенту. Її підтримає Партія розвитку України, а допоможе профінансувати виборчу компанію той же Ядуха. Можливо, дасть про себе знати на окрузі і Віталій Олуйко, голова хмельницького відділення Антимонопольного комітету України, який на минулих парламентських виборах теж ішов по цьому округу й, після скандалів, таки поступився місцем Сабію.

Можливо, виявлять бажання балотуватися до Верховної Ради і голова Хмельницької обласної ради, «свободівець» Іван Гончар та заступник голови облради Ігор Хитрук. Останній від нової політичної сили Яценюка-Турчинова «Патріоти України». Але поки їхні кандидатури як кандидатів у депутати Верховної Ради ще ніде не «сплили», тому писати про їхню участь у виборах ми не будемо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього