Міністерство освіти і науки України повністю підтримує ідею Інституту національної пам\’яті про заміну формулювання \”Велика Вітчизняна війна\” на \”Друга світова війна\”
Історична справедливість: «Велику Вітчизняну» перейменують на «Другу світову війну»Історична справедливість: «Велику Вітчизняну» перейменують на «Другу світову війну»
Міністерство освіти і науки України повністю підтримує ідею Інституту національної пам\’яті про заміну формулювання \”Велика Вітчизняна війна\” на \”Друга світова війна\”.
Про це повідомив міністр освіти Сергій Квіт, якого цитує Інтерфакс.

\”Я особисто це підтримую, тому що весь світ трактує це як трагедію. Це Друга світова війна. Для України це не було Великою Вітчизняною війною. Україна була жертвою розбірок тоталітарних держав. Але, звичайно ж, ті підручники, які є, – вони є\”, – каже міністр.

За його словами, мова йде про нові підручники. \”Це справа істориків, це не питання того, що один чиновник доручив іншому чиновнику не згадувати. Це питання, яке піднімають історики. Будуть організовані конкурси та будуть підручники\”, – сказав він у середу перед початком засідання уряду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього